Kobiety docenione…

16 marca 2018

W dniu 8 marca br. dzięki uprzejmości p. Aliny i Józefa Gałązków w Pałacyku na Górce,  Zarząd Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Serokomla zorganizował uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet, w którym uczestniczyły zarówno członkinie stowarzyszenia, jak również zaszczyciły nas swoją obecnością  : z-ca wójta p. Aneta Mazur, sekretarz – p. Teresa Ponikowska,  skarbnik –   p. Joanna Chojęta , księgowa stowarzyszenia – p. Bożena Tureczek.

Spotkaniu przewodniczył Wójt – p. Piotr Chaber, który wraz z mężczyznami  i prezes p. Zofią Gałęzowską (członkami stowarzyszenia) złożył piękne życzenia  i obdarował każdą kobietę symbolicznym upominkiem  w postaci kwiatka.

Smakowita pizza i pyszny deser były dodatkiem do życzeń w tak ważnym  dla nas KOBIET dniu.

Przy kawie czy herbacie była okazja do wspólnej rozmowy, spędzenia czasu  w miłej, a dzięki oprawie i dekoracji iście świątecznej atmosferze.