Święto Truskawki 2018

22 czerwca 2018

17 czerwca 2018r. odbył się w naszej gminie piknik rodzinny ,,Święto Truskawki” pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Łukowskiego i Wójta Gminy Serokomla, którego organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Serokomli.

Ta wspólna rodzinna zabawa weszła na stałe w harmonogram imprez kulturalnych naszej gminy. W programie: degustacja ciast, pierogów, deserów gdzie królowały truskawki, różne konkursy i zabawy z nagrodami, turniej piłki nożnej, dyskoteka pod gwiazdami. Partnerem w organizacji tej imprezy było Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Serokomla. Członkowie naszego stowarzyszenia przygotowali z własnych funduszy wiele słodkich smakołyków i czuwali nad degustacją.  Imprezę uświetniali profesjonalni animatorzy i zespół muzyczny ,,AMARANT”.