Walne Zebranie

27 lutego 2019

21 lutego 2019r w siedzibie stowarzyszenia ul. Kościelna 3 w Serokomli odbyło się Walne Zebranie Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Serokomla.

Głównymi punktami zebrania było:

- przedstawienie sprawozdania z działalności Zarządu Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Serokomla za rok 2018,

- przedstawienie sprawozdania z działalności Komisji Rewizyjnej w tym sprawozdania finansowego za rok 2018.

W formie uchwały przyjęto sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej, udzielono absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Serokomla za 2018 rok.

Przedstawiono Plan Pracy Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Serokomla na rok 2019. W formie uchwały zatwierdzono w/w Plan Pracy

Omówiono również sposób organizacji 10 rocznicy powstania SMGS.

W sprawach różnych głos zabrał Wójt naszej gminy – Pan Piotr Chaber, który podziękował za obecność członków stowarzyszenia na wszystkich uroczystościach i wydarzeniach gminnych, gdzie ,,pomocną dłonią” są organizacje pozarządowe.

Spotkanie zakończono integracją członków stowarzyszenia.