Piknik ,,O zdrowiu myślimy”

10 sierpnia 2021

Dnia 7 sierpnia 2021r. w godzinach 11,00 – 16,00 odbył się piknik ,,O zdrowiu myślimy”. Mieszkańcy naszej gminy mieli możliwość zaszczepić się przeciw COVID-19 bez wcześniejszej rejestracji. Akcja szczepienia jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson była przeprowadzona przez Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie skierowana do osób pełnoletnich.

W tym dniu zgromadzeni na pikniku wesoło spędzili czas.

W programie:

-  występ Zespołu ,,Szalibabki” – skecz - ,,Wesołe jest życie staruszka”,

- występ Orkiestry Tanecznej - ,,Bonanza”,

- park rozrywki dla najmłodszych,

- dla dorosłych bezpłatne badanie poziomu cukru we krwi, ciśnienia tętniczego, saturacja.

Było ,,coś dla ducha i cos dla ciała” – namiot ze słodkim poczęstunkiem, przygotowanym min. przez członków naszego stowarzyszenia. Panie zrzeszone w SMGS pełniły dyżur w namiocie częstując zebranych ,,słodkim zapomnieniem”.

Uczestnicy pikniku spędzili wolny czas w miłej atmosferze. Dziękujemy organizatorom.