Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Mamy to !!!!!

Mamy to !!!!!

16 kwietnia 2015

Nareszcie przyszła pora na sukces! W ubiegłym tygodniu ukazały się wyniki Konkursu o dofinansowanie „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO” organizowanego przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.

isaliśmy wcześniej, że składany był tam wniosek na kwotę dotacji 4720 zł.

No i udało się. Na 460 wniosków, które otrzymały poprawną ocenę formalną 113 wniosków zakwalifikowało się do dofinansowania.

Nasz projekt  pod nazwą  „ (P) obudzimy Charlejów”  został oceniony bardzo wysoko tu cytuję treść meila z Fundacji FLZB :” Eksperci oceniający Państwa wniosek wysoko ocenili jego zawartość (cel, działania, potrzebę realizacji)…” Te słowa są dla nas ogromnie budujące i ważne, tym bardziej, że nie mamy wyszkolonych osób do pisania projektów.

Wniosek „(P)obudzimy Charlejów”  z uzyskanymi 180 pkt jest na 9 miejscu, do pierwszego miejsca zabrakło nam jedynie 14 pkt, ale to już drugorzędna sprawa, bo i tak mamy dofinansowanie.

Kolejne wnioski z terenu naszej gminy składane przez GLKS „Polesie Serokomla” i ULKS oraz przez grupę nieformalną Kreatywne gospodynie z kol. Zachodniej, niestety nie otrzymały dofinansowania, ale też były poprawne pod względem formalnym.

Teraz przed nami podpisanie umowy i REALIZACJA.

Życzcie nam powodzenia !

Oprac. A.Abramczuk