Szukamy finansów …..

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 lutego 2015

 W dniu 26 lutego 2015 r. nasza organizacja kolejny raz aplikowała o środki finansowe w ramach konkursu „Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO” organizowanego przez Fundację Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.  

Projekt opiewa na kwotę dotacji 4720 zł.  Nasz wniosek był zarejestrowany jako 724, a dofinansowanie otrzymają około 130 organizacje, które zaprezentowały najlepsze pomysły. Wiadomo, że skoro jest to konkurs, to przechodzą te wnioski, które zdobędą największą liczbę punktów od komisji oceniającej. Często bywa tak, że wniosek jest poprawny, ale niestety nie otrzymuje dofinansowania z powodu braku środków.

Z terenu gminy Serokomla zostały złożone 4 projekty, oprócz stowarzyszenia złożyła jeszcze grupa nieformalna, gdzie wnioskodawcą jest Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej , Gminny Ludowy Klub Sportowy „Polesie” Serokomla i Uczniowski Ludowy Klub Sportowy w Serokomli.

Teraz z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie konkursu. Jesteśmy pełni nadziei, że tym razem nam się poszczęści i któryś z pomysłów spodoba się komisji oceniającej.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie