Jesteś tutaj: Start / Aktualności / IDZIE NOWE

IDZIE NOWE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 stycznia 2015

 Rozpoczął się nowy rok, a z nim kolejne terminy składania wniosków na dofinansowanie. 19 stycznia  2015 roku Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Serokomla złożyło w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej Departament Pożytku Publicznego projekt  w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

  Rodzaj zadania publicznego: Aktywne społeczeństwo. Kierunek działania: Wspieranie aktywnych form integracji społecznej. Jest to zadanie dwuletnie, realizowane w 2015 i 2016 roku.

Projekt będzie oceniany dwuetapowo. Najpierw przejdzie ocenę formalną (sprawdzona zostanie zgodność dokumentów, podpisy itp.), następnie eksperci ocenią go pod względem merytorycznym i zdecydują o tym, czy dofinansować. To już znacznie trudniejszy etap oceny. W ubiegłym roku nasz wniosek przeszedł pozytywnie obydwie oceny, niestety nie otrzymał dofinansowania z powodu braku środków finansowych (uzyskał za mało punktów).

Mamy nadzieję, że tym razem nam się uda, przyłożyliśmy się do opracowania projektu, choć kto wie, czy pomysł na realizację spodoba się ekspertom oceniającym. Trzymajcie za nas kciuki.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie