WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ !

3 czerwca 2016

W dniu 3 czerwca 2016 r.  świętowaliśmy Dzień Dziecka na terenie naszej gminy.

Z inicjatywy Gminnej Biblioteki Publicznej w Serokomli w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Mieszkańców Gminy Serokomla, na placu Stowarzyszenia Mieszkańców Gminy Serokomla odbyła się impreza plenerowa dla dzieci z klas 0 – III Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Serokomli.

Do zabawy zaprosiliśmy również rodziców.

W programie imprezy znalazły się między innymi: gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz poczęstunek i wspólne tańce „połamańce”.

Dzień dziecka corocznie znajduje swoje miejsce w planie pracy stowarzyszenia, dlatego i tym razem włączyliśmy się w akcję wspólnego spędzenia czasu z najmłodszymi pociechami.

Dziękujemy członkom stowarzyszenia za aktywną pomoc przy obsłudze imprezy i polecamy się na przyszłość we współpracy J.

Oprac. A. Abramczuk